شرایط بازگشت کالا

ضمانت بازگشت کالا

از آنجایی که هدف نهایی فروشگاه فیکت ارائه خدمات مناسب است و فروشگاه در این راستا تمام تلاش خود را می کند که کالای ارسالی بی عیب و نقص باشد اما باز هم ممکن است دچار برخی اشتباهات شویم. به همین منظور فروشگاه فیکت شرایطی را برای بازگشت کالا در نظر گرفته است تا مشتریان عزیز از خرید های خود مطمئن و آسوده خاطر باشند. کالاهای ارائه شده در فروشگاه فیکت جزء کالاهای آسیب پذیر مانند وسایل الکترونیکی نمی باشد و شرایط بازگشت کالا، در عواملی که منجر به بازگشت کالا می شود را توضیح می دهیم.

انصراف از خرید

انصراف از خرید توسط مشتری (یا کاربر) می‌تواند با دلایل مختلفی صورت بپذیرد و برای فروشگاه فیکت قابل احترام خواهد بود، در صورتی که کالا ارسال نشده باشد، مشتری می تواند با تماس به فروشگاه فیکت ( تنها به‌صورت تلفنی) سفارش خود را لغو کند و فیکت ظرف مدت ۲۴ ساعت مبلغ پرداختی را به شماره حساب مشتری واریز خواهد کرد.

۱- در صورتی که مشتری پس از ارسال کالا (عدم دریافت کالا توسط مشتری) از خرید خود انصراف دهد، هزینه حمل بازگشت کالا به عهده مشتری می‌باشد، مشتری موظف است در محل باربری، محصول  را ارسال کند و محصول را از باربری خارج ننماید، در صورت بازگشت کالا و اطمینان از سلامت کالا، فروشگاه فیکت مبلغ پرداختی را ظرف مدت ۴۸ ساعت (پس از تحویل کالای بازگشتی) به حساب مشتری واریز خواهد کرد.

۲- در صورتی که مشتری پس از دریافت کالا بخواهد از خرید خود انصراف دهد، به‌دلیل اینکه محصولات ارائه شده در فیکت به‌مانند محصولات الکترونیکی دارای پلمب نمی‌باشد، محصول مرجوع نخواهد شد و فروشگاه فیکت مسولیتی در قبال برگشت هزینه به مشتری ندارد.


با توجه به عدم حضور کارشناس در شهرستان و استان‌های دیگر، در صورتی که کالای بازگشتی دارای عیب ظاهری و نقص در تعداد باشد، ضمانت بازگشت کالا را از بین می‌رود. و فروشگاه فیکت تعهدی در قبال بازگشت وجه نخواهد داشت.


ارسال اشتباه

اگر کالای تحویلی توسط مشتری با کالای خریداری شده در فاکتور مغایرت داشته باشد، و یا فروشگاه فیکت در مورد کالا اطلاعات اشتباه به کاربر داده باشد. فروشگاه فیکت در‌صورت اعلام رضایت مشتری کالای مورد نظر را به آدرس مشتری ارسال خواهد کرد.


شرایط ضمانت بازگشت کالا تنها و تنها شامل خریدهایی خواهد شد که تا قبل از یک هفته با تماس به فروشگاه فیکت دلایل خود را برای بازگشت کالا مطرح کرده باشند.