سوالات متداول

چگونه می‌توان از فروشگاه فیکت خرید نمایم؟

پس از اینکه محصول مورد نظر را انتخاب کردید و تمامی مشخصات فنی آنرا مطالعه نمودید می‌توانید با اضافه کردن محصول به سبدخرید و رفتن به مرحله پرداخت با تکمیل اطلاعات شخصی هزینه محصول را توسط درگاه اینترنتی واریز نمایید که دراین صورت شما نیاز به شماره کارت، رمز اینترنتی(رمز دوم)، CVV2 و تاریخ انقضای کارت بانکی دارید که تمام این اطلاعات به‌جز رمز اینترنتی برروی کارت بانکی موجود می‌باشد، اگر شما اطلاعات زیادی در مورد پرداخت اینترنتی ندارید می‌توانید هزینه محصول به‌همراه هزینه حمل‌و‌نقل را به‌صورت انتقال وجه کارت‌به‌کارت انجام دهید و شماره پیگیری پرداخت خود را به واحد فروش اطلاع دهید.

محصول خریداری شده چگونه به‌دستم می‌رسد؟

به‌دلیل اینکه اکثر اجناس ارائه شده در فروشگاه فیکت قابلیت ارسال با پست یا تیپاکس را ندارند، ارسال‌ها عموما توسط باربری‌ها انجام می‌شود که پس از خرید موفق، فروشگاه فیکت محصول را به باربری تحویل می‌دهد و شما می‌توانید پس از رسیدن محصول مورد نظر به مقصد آنرا از باربری دریافت کنید. قابل ذکر است که فروشگاه فیکت هزینه‌ای تحت عنوان ارسال به باربری از کاربر دریافت می‌کند که هزینه تحویل محصول به باربری است و هزینه ارسال بار از تهران به مقصد موردنظر توسط خود مشتری هنگام تحویل محصول از باربری پرداخت می‌شود، مشتریان شهر تهران نیز با پرداخت مبلغ پیک، محصول را درب منزل خود دریافت می‌کنند. بدین منظور رویه‌‎های ارسال کالا را مطالعه کنید.

محصول خریداری شده چه‌زمانی به‌ دستم می‌رسد؟

برای شهر تهران حداکثر ۴۸ ساعت و برای شهرستان‌ها بسته به نوع ارسال می‌تواند تا ۵ روز کاری زمان ببرد، ارسال با باربری عموما بیشتر از ۳ روز زمان نمی‌برد.

آیا فروشگاه فیکت در استان‌های دیگر شعبه دارد؟

فروشگاه فیکت یک وبسایت خرده فروشی آنلاین است و تنها در شهر تهران دارای دفتر مرکزی و انبار می‌باشد و هیچ شعبه‌ای در هیچ استانی ندارد.

آیا می‌توان از خرید اعلام انصراف نمایم؟

درصورتی که خرید شما از انبار فروشگاه فیکت خارج نشده باشد بدون پرداخت هیچ خسارتی می‌توانید خرید خود را لغو نمایید، اما درصورتی که محصول مورد نظر تحویل باربری داده شده باشد، با شرایطی خاص می‌توانید خرید خود را لغو نمایید، برای آگاهی از شرایط بازگشت کالا بهتر است اینجا را مطالعه کنید.

آیا فروشگاه فیکت فروش حضوری دارد؟

فروشگاه فیکت یک وبسایت خرده فروشی آنلاین است و هیچ‌گونه فروش حضوری ندارد و حضور مشتریان عزیز نیز به‌منظور عقد قرارداد با فروشگاه فیکت با هاهنگی قبلی امکان‌پذیر است، افزون بر این موارد، اجازه بازدید از انبار فروشگاه فیکت به‌منظور خرید، امری غیرقانونی است. اساس و بنیان فروشگاه‌های اینترنتی حذف خرید فیزیکی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *