روش‌های ارسال

روش‌های ارسال در فروشگاه فیکت

کاربران عزیز پس از انتخاب محصولات و تشکیل سبد خرید خود می توانند قبل از پرداخت ، روش های ارسال محصولات خود را انتخاب بکنند، پس از انتخاب آدرس تمامی روش‌های ارسال کالا برای شهر مورد‌ نظر فعال می‌شود و شما می‌توانید یکی را به دلخواه انتخاب کنید. روش های ارسال کالا در فروشگاه فیکت به شرح زیر است.

شهرستان:

ارسال به باربری

خریداران گرامی فروشگاه فیکت در تمامی استان‌ها (به‌جز استان تهران) می‌توانند محصولات سفارشی خود را توسط باربری‌های فعال و با کیفیت در سطح کشور تحویل بگیرند، به دلیل متنوع بودن اجناس سفارش داده شده، فروشگاه فیکت تنها هزینه ثابتی را تحت عنوان “ارسال به باربری” از کاربر به منظور انتقال محصول از انبار فروشگاه به باربری دریافت می‌نماید و هزینه حمل بار توسط باربری در مقصد توسط مشتری پرداخت می‌گردد، اگر مشتریان عزیز تمایل به دریافت محصول خود در درب منزل و یا انبار را دارند، می توانند این خدمت را از باربری درخواست نمایند و هزینه جداگانه آن را پرداخت نمایند. فروشگاه فیکت سفارشاتی را که تا قبل از ساعت ۱۲ (شنبه تا چهارشنبه) ثبت شده باشند، همان روز تحویل باربری می‌دهد و کاربر به وسیله پیامک از ارسال سفارش خود مطلع خواهد شد. ضمنا اسکن رسید ارسال محصول باربری نیز به ایمیل کاربر ارسال می‌شود و کاربر می‌تواند با توجه به خدمات باربری از وضعیت محموله‌ی خود اطلاع حاصل کند. با توجه به اینکه فروشگاه فیکت برای ارسال کالاهای خود با باربری های بزرگ همکاری می‌کند ارسال محصولات برای شهر‌های بزرگ معمولا سریعتر از ارسال کالا به شهرستان‌ها می باشد.

هزینه‌ی ارسال با روش باربریدر این روش ارسال فیکت مبلغ ۱۲ هزارتومان بابت ارسال محصولات از انبار فروشگاه به باربری از مشتری دریافت می‌کند. هزینه‌ی نهایی ارسال محصول در باربری مقصد توسط مشتری پرداخت می‌گردد و این هزینه‌ی ۱۲ هزارتومان ارتباطی به پرداخت هزینه نهایی ندارد هم‌چنین هزینه‌ی ارسال به تعداد کالا و همچنین فاصله از شهر تهران دارد.

ارسال به‌درب منزل

در این روش که یکی از خدمات جدید فروشگاه فیکت است کالای سفارشی به محل مورد نظر خریدار ارسال می‌شود، از آنجایی که کالاهای ارائه شده در فروشگاه فیکت به‌صورت عادی قابلیت ارسال با پُست را ندارند، فروشگاه با ایجاد قراردادی با شرکت پست ملی ایران این خدمت را به‌منظور رفاه هرچه‌بیشتر، مشتریان گرامی فراهم کرده است، در این روش ارسال هزینه‌ی متوسطی از مشتری دریافت می‌گردد و دیگر نیازی به پرداخت هزینه در محل نیست. قابل ذکر است در برخی موارد ممکن است هزینه‌ی ارسال تغییر کند -هزینه‌ی ارسال کمتر از مبلغ پرداختی باشد- که این موضوع پس از ثبت سفارش به اطلاع مشتری محترم می‌رسد و مابه‌التفاوت آن به حساب مشتری بازگشت داده می‌شود، اما اگر هزینه‌ی ارسال بیشتر از مبلغ پرداختی باشد با توافق خریدار محترم مابه‌التفاوت آن به حساب فروشگاه فیکت واریز می‌گردد.

پیک شهرستان تهران

مشتریان گرامی ساکن شهر تهران می توانند پس از ایجاد سفارش، سفارشات خود را توسط پیک دریافت نمایند، بدین منظور مبلغی را تحت عنوان کرایه پیک به فروشگاه فیکت می پردازند. قابل ذکر می‌باشد پیک فیکت شهر تهران در محدوده‌های زیر در دسترس می‌باشد، اگر شما در خارج از این محدوده می‌باشید با فروشگاه تماس بگیرید.

۱- مناطق ۱۹گانه شهرداری تهران تحت پوشش تحویل اکسپرس فروشگاه فیکت می‌باشد.

۲- مناطق ۲۰، ۲۱ و ۲۲ شهرداری تهران تحت پوشش اکسپرس فروشگاه فیکت نمی‌باشد و فروشگاه اینترنتی فیکت می‌تواند با روش‌های دیگر مرسوله را به مشتری تحویل دهد، مشتری نیز می‌بایست مابه‌التفاوت هزینه‌ی ارسال را به حساب فروشگاه فیکت واریز نماید.

 

ارسال رایگان (درصورت فعال بودن)

آن دسته از خریدهایی که بالاتر از ۳۰۰ هزارتومان هستند مشمول ارسال رایگان قرار می‌گیرند. نکاتی در مورد این روش قابل‌ذکر می‌باشد که خدمت شما بیان می‌شود.

  1. برای خریدهایی که امکان ارسال توسط پُست را دارد باشند هیچ هزینه‌ای از کاربر دریافت نمی‌گردد.
  2. کالاهایی که توسط پست حمل نمی‌شود و تنها از روش باربری برای ارسال آن استفاده می‌کنیم فروشگاه فیکت کمافی‌السابق هزینه‌ای تحت عنوان پس‌کرایه – هزینه تحویل به باربری- را از کاربر محترم دریافت نمی‌کند اما هزینه‌ی باربری در مقصد توسط خریدار محترم پرداخت خواهد شد.
  3. برای استان البرز تنها درصورتی که محصول قابلیت ارسال با پست یا باربری را داشته باشد طبق بندهای ۱ و ۲ هزینه‌ای دریافت نمی‌شود،‌ درغیر این‌صورت هزینه‌ی ارسال مشمول خرید خواهد شد. اگر خرید شما دارای این قابلیت می‌باشد لطفا با تماس با شماره ۳۳۱۷۰۸۷۸ این مسئله را اطلاع دهید.

 


کاربران گرامی قبل از سفارش کالا از تحت پوشش بودن منطقه‌ی خود به منظور ارسال کالا توسط باربری اطمینان یابند. قابل ذکر است مشتریان عزیز می توانند در صورت وجود “باربری های مناسب با کیفیت” در شهر خود، با کارشناسان امور فروش فیکت به منظور عقد قرار داد با باربری درخواست شده ، تماس حاصل فرمایند. فروشگاه فیکت نیز آماده است تا با شرکت های خصوصی حمل بار که کیفیت و رضایت مشتریان فیکت را تامین نمایند قرار داد امضا کند.