راهنمای خرید رگال فروشگاهی

امروزِ صنعت مد و فشن به‌عنوان یک فرهنگ در کشورها پذیرفته شده است و بسیاری از مردم را تحت سیطره‌ی خود قرارداده است، یکی از مهم‌ترین انواع آن صنعت پوشاک است که می‌توان آنرا مهم‌ترین جنبه‌ی مُد دانست، اما بیایید فرض کنیم که شما وارد فروشگاه بسیار معتبری می‌شوید که برندهای معروفی چون Zara، Armani و غیره را به‌فروش می‌رساند اما با شیوه‌ی سنتی فروشگاه‌های پوشاک! چقدر امکان خرید از این فروشگاه‌ها وجود دارد؟ با‌آنکه می‌دانید تمامی اجناس ارائه شده در این فروشگاه اصل و با ضمانت‌نامه‌ی خرید است. پاسخ به‌این سوال بسیار ساده است زیرا صنعت دکوراسیون درطول این سال‌ها خود را به‌عنوان یک متغیر بسیار مهم و تعیین‌کننده در فروش به‌اثبات رسانده است. فروشگاه‌های پوشاک سنتی به‌دلیل اینکه فرصتی برای برخورد مستقیم خریدار با پوشاک را محیا نمی‌کند محبوبیت زیادی بین افراد روبه‌رُشد جامعه ندارد. برای خرید پوشاک باید فضا و فرصتی مناسب ایجاد شود تا مشتریان به‌راحتی در میان فروشگاه راه‌بروند و محصولات را برانداز کنند، علاوه‌بر‌این فضای فروشگاه نباید حس خستگی و یا کسلی را به‌ خریدار منتقل نماید. رگال فروشگاهی یا همان رگال‌های لباس و رگال‌های کیف و کفش در انواع بسیار مختلفی تولید می‌گردد تا پاسخگوی نیاز انواع فروشگاه‌ها باشد. 

فروشگاه لباس
فروشگاه لباس

در تصویر بالا نمونه‌ی یک فروشگاه لباس با مشخصات تعاملی که ذکر کردیم را مشاهده می‌کنید، مهم‌ این است که شما خریدار را به روندی وارد کنید تا از بازدید محصولات شما لذت ببرد،‌ این یک موقعیت بسیار مهم برای فروشنده است زیرا اگر خریدار در مراتبی موفق به خرید نشود، فروشگاه شما را به‌عنوان یک مکان با امتیاز‌های مهم به‌دیگران نیز معرفی خواهد کرد.

انواع رگال‌های لباس

۱- رگال‌های ایستاده

این نوع از رگال‌ها معمول‌ترین و پُرفروش‌ترین انواع رگال‌های لباس است که دارای ۲ پایه به‌همراه چندبازو برای آویزان کردن لباس‌ها می‌باشد، رگال‌های ایستاده از جنس فلز با آبکاری کرومیک، طلایی و رنگ‌های پوششی کوره‌ای مشکی و سفید وهم‌چنین رگال‌های ایستاده‌ی چوبی – به‌همراه دریافت سفارش ساخت- از جمله رگال‌های موجود در فروشگاه اینترنتی فیکت می‌باشد، قابل‌ذکر است متاسفانه در بازار رگال‌های چینی ایستاده نیز به‌وفور یافت می‌شود که تنها دارای زیبایی ظاهری هستند و هیچ استانداردی را در کیفیت و استحکام رعایت نکرده‌اند، برای مثال این رگال‌ها دارای اتصالات پلاستیکی هستند که پس از چندروز استفاده شکسته و به‌دلیل عدم کیفیت لازم این رگال‌ها سریعا می‌شکنند،‌ توصیه‌ی ما به‌شما در این موارد بازدید از رگال‌های فروشگاه اینترنتی فیکت است که دارای استحکام کافی هستند، می‌باشد.

رگال لباس ایستاده
رگال لباس ایستاده

۲- رگال‌های شاخه‌ای

نوع دیگری از رگال‌های فروشگاهی است که دارای پایه و چندین شاخه در طراحی‌های مختلف است، اکثر این رگال‌ها به رگال‌های دستک‌خور یا آویز‌خور معروفند، این رگال‌ها در انواع مختلفی تولید می‌گردند که برخی از آنها در فروشگاه موجود می‌باشند.

رگال لباس دایموند
رگال لباس دایموند

فروشگاه اینترنتی فیکت به‌عنوان یک فروشنده‌ی باتجربه در صنعت صنایع فلزی انواع بسیار مختلفی از رگال‌های فروشگاهی را تولید و با سایر تولید‌کنندگان معتبر در ایران همکاری می‌نماید تا بتواند بخشی از نیازهای این صنعت را پاسخگو باشد.