هتل آبشارها

صبح درحالی که خورشید اندک تلالوی خودش را بر پیکره‌ی جنگل نم‌زده می‌کشد، بیدار می‌شوید و بوی نم باران صبحگاهی که با بوی درختان و گلها آمیخته است را احساس می‌کنید، این یک روز کاملا معمولی در هتل آبشارهای ایالت رامبُدای سریلانکاست!

[smartslider3 slider=”2″]

هتلی احاطه شده توسط آبشارها که با فاصله‌ای دور از شلوغی و هیاهوی شهر ساخته شده است، معمار این هتل یعنی پالیندا کانانگارا که عمده محبوبیت خودش را به‌واسطه‌ی طراحی هتل‌هایی که از طبیعت الهام گرفته است،‌ بدست آورده. این هتل در لبه‌ی یک شیب ساخته شده است و فضای پشتی آن – یعنی قسمت ورودی به‌هتل که مشرف به خیابان است – این حس بزرگی را برنمی‌گرداند، در حقیقت کانانگارا نوعی بازیگوشی در طراحی این هتل به‌خرج داده است به‌نحوی که تا تمایل به کشف این فضا نداشته باشی، چیزی از جذابیت و شکوه آن هم نمی‌فهمی، وقتی وارد راهروی اصلی و طبقه‌ی فوقانی این هتل می‌شوید متوجه می‌شوید در نقطه‌ی اتصال به فضایی وهم‌آلود قرار دارید. این هتل در ۲ طبقه‌ی اصلی ساخته شده است و نمایی ۲۷۰درجه از جنگل روبروی خود به مهمانانش هدیه می‌دهد.

ظرفیت این هتل تنها ۲۷ اتاق لوکس به‌همراه تمامی امکانات، رستوران مُدرن به‌همراه منوی متنوعی از غذاهای کشور سریلانکا و سایر کشورها، فروشگاه جواهر‌آلات سنتی کشور سریلانکا، پارکینگ و دیگر فضاهای عمومی است. هتل آبشارها را با نام Oak Ray Tea Bush می‌شناسند که مالک این هتل نیز گروه Oak Ray می‌باشد. اگر در مورد قیمت این هتل هم بخواهیم صحبت کنیم، با این وضعیت دلار هم‌اکنون اجاره‌ی یک شب از شبی ۳ میلیون تومان در این هتل شروع می‌شود و کافیست برای کسب اطلاعات بیشتر به گوگل نگاهی بیاندازیم.

 

 مشخصات هتل آبشارهای سریلانکا
مشخصات هتل آبشارهای سریلانکا – Oak Ray Tea Bush, Hotel By Waterfall